Aralık Ayı Başak Burcu Yorumu...

Aralık Ayı Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başak Burçları ve Yükseleni Başak Burcu Olanlar;

15 Aralık 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Merkür, Mars gezegeni ile üçgen açı içerisinde olacak ve halletmeniz gereken işler her zamankinden biraz daha fazla birikebilir. İletişim sıkıntısı yaşadığınız kişiler varsa bu kişilerde özellikle bu ay ortasına doğru inatlaşabilirsiniz. Gitmeyi planladığınız bir iş gezisi varsa sizden kaynaklanmayan bir nedenden ötürü iptal etmek zorunda kalabilirsiniz. Hareketli ve hızlı bir yaşam biçimi içerisine girebilirsiniz bu yüzden biraz kendinizi yorgun hissedeceksiniz.

14 Aralık 2020 tarihinde Yay burcunda Yeni Ay gerçekleşecek hedeflerinize her zamankinden daha çok sarılacaksınız ve sizde yakın olan bir kişiden de bu konu hakkında güzel bir destek görebileceksiniz. 30 Aralık 2020 tarihinde Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek ve iş yeriniz ile ilgili yeni düzenlemeler gelebilir. Bu düzenlemelere ayak uydurmakta zorluk yaşadığınızı hissettiğiniz zaman eskiye dönük bir özlem yaşayabilirsiniz.

1 Aralık 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Merkür Yay burcuna geçiş yapacak ve aşk hayatınızda daha esnek olabileceksiniz. Özgür olmak sizin için önemli bir durum, partneriniz tarafından kısıtlandığınızı hissettiğiniz zaman kendi içinizde huzursuzluk yaşayabilirsiniz. İlişkisi olmayan Başak burçları ise bu ay içerisinde daha önceden aklınıza kazınmış olan bir kişiyle görüşmek isteyebilirsiniz. Yeni ilişki size uzak bir durum değil bu yüzden rahat ve huzurlu bir ilişkiye adım atacaksınız.

21 Aralık 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Merkür, Oğlak burcuna geçiş yapacak ve aile içerisinde sizin sayenizde çözüme kavuşmayı bekleyen bazı konular ön planda olacak. İletişim sıkıntısı yaşamış olduğunuz bir akrabanızla tekrar konuşarak ortaya çıkan yanlış anlaşılmayı düzeltme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Aralık ayında daha çok kafanızı dinlemek isteyeceksiniz ve bu yüzden sosyal çevrenizden uzaklaşmak size iyi gelebilir. Omuzlarınızda sık sık oluşan ağrılar varsa bu ay içerisinde doğal bir çözüm yolu bulabilirsiniz. Sürekli bilgisayarın başında olmanız gereken bir işiniz varsa eğer bu iş yüzündende ağrılarınız artışa geçebilir. Kariyeriniz ile ilgili riskli kararlar almak isteyebilirsiniz. İşiniz ile ilgili aynı şeyleri yapmak sizi rahatsız etmese de hayallerinizi gerçekleştirmek için farklı bir pozisyonda olmanız gerektiğini anlayabilirsiniz. Sizin altınızda çalışan elemanlarınız varsa onlarla birlikte sorun çözebilmeyi geliştireceksiniz.

——– OkyanuSSohbet.Com——–

Koç burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Boğa burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

İkizler burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Yengeç burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Aslan burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Terazi burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Akrep burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Yay burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Oğlak burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Kova burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Balık burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google Play’den İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, Android
işletim sistemine sahip cihazınızdan
eğlenceli ve keyifli sohetin tadını çıkartın!

Apple Store’dan İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, IOS işletim
sistemine sahip cihazınızla eğlenceli ve
keyifli sohbetin tadını çıkartın!

error: Content is protected !!