Aralık Ayı İkizler Burcu Yoru...

Aralık Ayı İkizler Burcu Yorumu

Sevgili İkizler Burçları ve Yükseleni İkizler Burcu Olanlar;

1 Aralık 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Merkür Yay burcuna geçiş yapacak iş hayatınızda bir türlü ortak noktada buluşamadığınız bir ortağınız varsa onunla yeni bir anlaşma yapabilirsiniz. İkili ilişkilerde sizin için yeni bir dönem başlıyor diyebiliriz. Özellikle bitirmek İstediğiniz bir ilişkiniz varsa bunu bir an önce yapmak isteyeceksiniz. Duygusal anlamda sizi zorlayan ilişkileriniz varsa bunun üzerine kafa yormak isteyebilirsiniz.

14 Aralık 2020 tarihinde Yay burcunda Yeni Ay gerçekleşecek size daha önceden rahatsız etmiş olan bir konuyu ön plana çıkarmak isteyerek çözüme kavuşturacaksınız. Uzun zamandan beri devam eden ilişkiniz varsa bu ilişki üzerine yeni kararlar alabilirsiniz.

30 Aralık 2020 tarihinde Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek hedeflerinize ve hayallerinize kitlenmenin tam zamanı bugüne kadar ertelediğiniz veya ertelemek zorunda olduğunuz her ne varsa bunları tekrar gözden geçirmek isteyeceksiniz.

15 Aralık 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Merkür, Mars gezegeni ile üçgen açı içerisinde olacak odak noktanız tamamen ilişkiniz olacak ve kendi güncel sorunlarınızı erteleyip tamamen partnerinizin sorunları ile ilgilenmek isteyeceksiniz. Bu ay içerisinde cesaretinizi toplayacaksınız ve aşk hayatınızda açmaktan korktuğunuz konuları açmak isteyeceksiniz. İlişkisi olmayan İkizler burçları ise yeni bir ilişkiye başlamak size iyi gelecek fakat geçmişinizden kurtulmanın gerekebilir.

21 Aralık 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Merkür, Oğlak burcuna geçiş yapacak iletişim sıkıntısı yaşadığınız kişiler varsa çevrenizde, o kişilerle daha açık konuşarak duygu ve düşüncelerinizi net bir şekilde ifade edeceksiniz. Anne veya babanızla ortak bir iş kurmak hakkında konuşabilirsiniz. Özellikle bugüne kadar çaba gösterdiğiminiz bir iş için size maddi açıdan destekleyebilirler. İIkili ilişkilerde zorlandığını hissettiğiniz konular varsa bunları kolaylıkla aşabileceğinizi farkedeceksiniz.

Aralık ayı içerisinde dış görünüşünüzde değiştirmek istediğiniz yönler varsa küçük bir estetik operasyonu ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Sağlığınıza her zamankinden daha çok dikkat edeceksiniz. Fakat fazla yük kaldırmamaya özen göstermelisiniz. Aksi takdirde omuzunuzdq incinmeler ortaya çıkabilir ve sizi zorlayabilir. İşiniz ile ilgili birilerine danışacak olduğunuz konular ortaya çıkabilir. İşimiz için gidecek olduğunuz bir toplantı veya seyahat varsa bunu ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

——– OkyanuSSohbet.Com——–

Koç burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Boğa burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Yengeç burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Aslan burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Başak burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Terazi burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Akrep burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Yay burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Oğlak burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Kova burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Balık burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

 

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google Play’den İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, Android
işletim sistemine sahip cihazınızdan
eğlenceli ve keyifli sohetin tadını çıkartın!

Apple Store’dan İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, IOS işletim
sistemine sahip cihazınızla eğlenceli ve
keyifli sohbetin tadını çıkartın!

error: Content is protected !!