Aralık Ayı Terazi Burcu Yorum...

Aralık Ayı Terazi Burcu Yorum

Sevgili Terazi Burçları ve Yükseleni Terazi Burcu Olanlar;

14 Aralık 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Venüs, Jüpiter ile 60 derecelik açı yapacak ve hiç umudunuzun olmadığı konular hakkında şaşırabilirsiniz. Geçmişiniz ile alakalı konularda ön plana çıkabilir. Kişisel gelişiminize özen gösterdiğiniz bir ay içerisine giriyorsunuz. O yüzden kendinizi rahat ettirmek için yeni etkinliklere dahil olabilir veya evinizin içerisinde farklı düzenlemeler yaparak ruh halinizi değiştirebilirsiniz. Geçmiş aydan pişmanlık duyduğunuz bir konu varsa bu konu hakkında bazı düzenlemeler yapmak isteyebilir.

14 Aralık 2020 tarihinde Yay burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve iç sesinizin sizi yanıltmandığını anlayacağınız bazı olaylarla karşılaşacaksınız. Çevrenizde sizin iyi niyetinizi suistimal eden bir kişinin varlığından haberdar olabilirsiniz.

30 Aralık 2020 tarihinde Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek, uzun zamandan beri yüzleşmekten korktuğunuz bir konuyla ilgili bu ay içerisinde yeni bir gelişme yaşayabilirsiniz.

15 Aralık 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Venüs, Yay burcuna geçiş yapacak ve ilişkiniz hakkında kararsız olduğunuz konular varsa buralarda netlik yaşayabilirsiniz. Partneriniz size uzun zamandan beri istediğiniz bir eşyayı alarak sürpriz yapabilir. İlişkisi olmayan Terazi burçları ise gitmeyi planladığınız uzak bir yer varsa burada yeni bir kişi ile tanışabilirsiniz. Bu kişi sizin için biçilmiş bir kaftan olsa birbirinizi biraz daha tanımaya çalışmanız daha iyi olacaktır.

Sizden uzakta yaşayan akrabalarınız varsa görüşme fırsatı elde edebilirsiniz. Sizi çok fazla ilgilendirmeyen fakat ailenizi ilgilendiren bir konu hakkında uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Kardeşlerimiz varsa onların hayatları önemli ölçüde ilgilendiren güzel bir gelişme şahit olabilirsiniz. Sosyal çevreniz ile ilgili bazı konularda değişikliğe gitmek isteyebilirsiniz.

Aralık ayının ortalarına doğru aileye yeni bir üyenin katılacağı haberini alabilirsiniz. Yurtdışına ilgilendiren işleriniz varsa bu ay içerisinde bununla ilgili hızlı bir şekilde yeni anlaşmalar yapma olasılığınız olabilir. Eğitim hayatınızda kendinize daha da geliştirebilmek için uzaktan eğitim veren seminerlere katılmak isteyebilirsiniz. İş hayatınız ile ilgili yeni kararlar almak için güvendiğiniz bir kişi ile fikir alışverişi yapabilirsiniz. Kış aylarının gelmesi ile birlikte kronik boğaz rahatsızlıklarınız varsa bununla ilgili daha dikkatli olmaya çalışmalısınız.

 

——– OkyanuSSohbet.Com——–

Koç burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Boğa burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

İkizler burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Yengeç burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Aslan burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Başak burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Akrep burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Yay burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Oğlak burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Kova burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Balık burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google Play’den İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, Android
işletim sistemine sahip cihazınızdan
eğlenceli ve keyifli sohetin tadını çıkartın!

Apple Store’dan İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, IOS işletim
sistemine sahip cihazınızla eğlenceli ve
keyifli sohbetin tadını çıkartın!

error: Content is protected !!