Aralık Ayı Yay Burcu Yorum

Aralık Ayı Yay Burcu Yorum

Sevgili Yay Burçları ve Yükseleni Yay Burcu Olanlar;

1 Aralık 2020 tarihinde Merkür sizin burcunuza geçiş yapacak ve parayla ilgili iletişim sıkıntısı yaşadığınız konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Farkındalığınız artacak ve bunu finansal alanlarda kullanabileceksiniz. 

21 Aralık 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Jüpiter, Satürn ile birleşim içerisinde olacak ikili ilişkiler anlamında ders almanız gereken bazı konular ön planda olabilir aynı zamanda Jüpiter’in etkisiyle de sıkıntı hissettiğiniz yerlerde rahatlama yaşayabileceksiniz.

14 Aralık 2020 tarihinde sizin burcunuzda Yeni Ay gerçekleşecek iş hayatınız bu dönemde her zamankinden daha da yoğunlaşabilir ve bu yüzden özel hayatınıza zaman ayırmakta zorluk yaşayabilirsiniz.

30 Aralık 2020 tarihinde Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek ve yarım bırakmış olduğunuz işler varsa eğer buralarda tamamlanmalar olabilir. İş hayatınızda aradığınız huzur ve rahatlık yavaş yavaş sizinle olacak.

15 Aralık 2020 tarihinde Venüs sizin burcunuza geçiş yapacak ve aşk hayatınız ile ilgili konularda fazlasıyla şanslı olacaksınız. Partneriniz ile aranızı bozmaya çalışan bir kişi var ve bu kişinin varlığından bu dönemde haberdar olabileceksiniz. İlişkisi olmayan Yay burçları ise

Aralık’ta yeni heyecan dolu flörtleşmeler başlayabilir. Geçmişte sizinle sevgili olmak isteyen bir kişi varsa bu kişiyle iletişime geçmek isteyebilirsiniz. Sizin için yeni bir ilişkiye başlamak eskisi kadar zor bir durum olmayacak.

14 Aralık 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Jüpiter, Venüs ile 60’lık açı içerisinde olacak. Aileniz ile aranızda fikir ayrımları yüzünden tartışma çıkabilir. Maddi açıdan sizi desteklemelerini beklediğiniz bir zamanda onlardan bu desteği bulamamak sizi yıpratabilir. Sosyal ilişkilerinizi güçlendirmek için yeni etkinliklere dahil olabilirsiniz. Tanışacak olduğunuz insanlar size iş anlamında güzel katkılar sağlayabilirler.

19 Aralık 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Jüpiter, Kova burcuna geçiş yapacak. Kariyeriniz ile ilgili artık atak yapmanızın zamanı geldi. İşinize ne kadar çok odaklanırsanız o kadar başarılı olabileceksiniz. Soğukların gelmesiyle birlikte direnciniz düşebilir ve bu yüzden vücudunuzda kırgınlıklar oluşabilir. Su içmeye her zamankinden daha çok dikkat etmelisiniz aksi takdirde böbrek ağrılarınız ortaya çıkabilir.

——– OkyanuSSohbet.Com——–

Koç burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Boğa burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

İkizler burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Yengeç burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Aslan burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Başak burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Terazi burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Akrep burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Oğlak burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Kova burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Balık burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google Play’den İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, Android
işletim sistemine sahip cihazınızdan
eğlenceli ve keyifli sohetin tadını çıkartın!

Apple Store’dan İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, IOS işletim
sistemine sahip cihazınızla eğlenceli ve
keyifli sohbetin tadını çıkartın!

error: Content is protected !!