Aralık Ayı Yengeç Burcu Yorum...

Aralık Ayı Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeç Burçları ve Yükseleni Yengeç Burcu Olanlar;

2 Aralık 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Ay sizin burcunuzda olacak ve hiç olmadığınız kadar kendinizi kararlı bir yapıda bulacaksınız. Gerçekleşmez diye düşündüğünüz ve bu yüzden umudunuzu yitirdiğiniz konular tekrar ortaya çıkacak ve fikrinizi değiştirecek ani gelişmeler yaşayacaksınız. Fiziksel sağlığınızı zorlayacak olan durumlardan olabildiğince kaçmaya çalışmalısınız. Aralık ayında genellikle altıncı eviniz yani işiniz ve kariyeriniz ile ilgili olan konular ön planda olacak. Yenilemeler yeni başlangıçlar ve sonlanmaları ortaya çıkabilir.

14 Aralık 2020 tarihinde Yay burcunda Yeni Ay gerçekleşecek korkularınızla yüzleşebilirsiniz daha çok bilinçaltınızda yer etmiş açığa çıkarmaktan tedirgin olduğunuz konularla uğraşmak zorunda kalacaksınız.

30 Aralık 2020 tarihinde sizin burcunuzda Dolunay gerçekleşecek size iş hayatınızın size getirdiği yoğun tempo yüzünden kendinizi zihinsel olarak ekstra yorgun hissedebilirsiniz. Bu yüzden biraz kendinize vakit ayırıp dinlenmeye ihtiyacınız olacaktır.

29 Aralık 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Ay sizin burcunuza geçiş yapacak ve 14 Aralık tarihinde ise Güneş tutulması oluşacak. Bu yeni başlangıçlara işaret eder her ne kadar bazı zorlanmaları olsa da çaba göstererek açabileceğiniz durumlar olacak. Aşk hayatınızı ilgilendiren konuları başkalarına anlatmayın. Siz ne kadar derdinizi anlatmış olarak görseniz de partneriniz ile aranızda bu yüzden sorunlar çıkabilir. İlişkisi olmayan Yengeç burçları ise Aralık ayının başından itibaren yeni bir ilişkiye başlamaya hazır olun.

20 ve 21 Aralık tarihleri arasında güneş Merkür kavuşumu olacak ve yakın bir arkadaşınızla birlikte yeni bir iş kurma yolunda ilerleyebilirsiniz. Kardeşlerimiz varsa onların önlerine güzel fırsatlar gelebilir ve kariyerleride başarılı olabilirler. Yakın çevrenizde ilgilendiren konuların dışında kalmak yerine daha çok içinde olmayı tercih edeceksiniz. Aile içerisinde çözüme kavuşmayan bir konu varsa bu konuyu yakın bir akrabanız sayesinde çözebilirsiniz.

Güneş ve Merkür’ün kavuşumda olması sizin odağızın iş hayatınızda olmasını tetikleyecektir. Ertelemiş olduğunuz işleriniz varsa bunları yapmak isteyeceksiniz ve başarılı olduğunuza şahit olacaksınız. İşiniz ile ilgili vermiş olduğunuz emeklerin karşılığını alacağınız bir zaman dilimine giriyorsunuz bu durum sizi maddi açıdan da olumlu bir şekilde etkileyecektir. Kendinizi stres altında hissettiğiniz zamanlarda karnınız da veya midenizde ağrılarınız oluşabilir bunu engellemek için beslenme şeklinize de dikkat etmelisiniz.

——– OkyanuSSohbet.Com——–

Koç burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Boğa burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

İkizler burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Aslan burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Başak burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Terazi burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Akrep burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Yay burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Oğlak burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Kova burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Balık burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google Play’den İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, Android
işletim sistemine sahip cihazınızdan
eğlenceli ve keyifli sohetin tadını çıkartın!

Apple Store’dan İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, IOS işletim
sistemine sahip cihazınızla eğlenceli ve
keyifli sohbetin tadını çıkartın!

error: Content is protected !!