İstanbul Sohbet

İstanbul Sohbet,İstanbul Chat

İstanbul Sohbet,İstanbul Chat,İstanbul Sohbet Odaları,İstanbul Mobil Sohbet,İst Chat,İstanbul Canlı Sohbet OkyanuS Sohbet Farkıyla

İstanbul sohbet online arkadaş bulabileceğiniz seviyeli ve kaliteli bir İstanbul sohbet portalı tüm odalarda çevrim içi kullanıcıların bulunduğu bay bayanlar ile seviyeli bir şekilde Seçtiğiniz kullanıcılardan özelde ve Global odalarda sohbet edebilir onlardan harika vakitler geçirebilirsiniz isterseniz bu sohbet chat Arkadaşlığınızı Skype Facebook Twitter WhatsApp üzerinden de ve hatta gerçek hayatta da aktarabilirsiniz her gün sayısız bay bayan kullanıcıyı tanıştırıp buluşturuyoruz sizlerde  sohbet odalarına katılın Dünya’nın neresinde olursanız olun veya Avrupada Türkiye’de kendi çevrenize şehrinize yakın sayısız elit bay bayan arkadaş bula bilirsiniz. 

Ne desek ne söylesek az gelir asıl konumuza gelelim değerli ziyaretçilerimiz İstanbul Sohbet ne kadar övsek az İstanbul Chat sohbet anlamında sitemiz bu sayfayı Açmış bulunmakta sizin rahat seviyeli bir ortamda arkadaşlıklar edinmek için istanbullularla sohbet edip İstanbul hakkında aklınızdaki soru cevap olayını bitirmenize bir nebze yardımcı olucaktır.

Biz dünya sohbet olarak İstanbul u görmeyenlerin mutlaka bir gün görmelerini temenni ediyoruz O eşşiz harika güzelliği anlatmak inanın çok zor.

Sitemiz İstanbul cep sohbet vede İstanbul mobil sohbet ve ve ve İstanbul görüntülü chat ide içinde barındırmaktadır, Dürüst İstanbul arkadaşlıklarını bulmanız dileğimizle İstanbul ilçelerimizinde sohbet odalarında sohbet chat olanağını yaşayacaksınız. İstanbul OkyanuS Gibi bir numara bizce .

İstanbul sohbet cet kısmı İstanbul sohbet chat Odaları olanakları burada.

Küçükçekmece sohbet            &           Sultangazi sohbet

Bağcılar Sohbet                        &           Gaziosmanpaşa Sohbet

Esenyurt Sohbet                       &           Maltepe Sohbet

Ümraniye Sohbet                     &           Kadıköy Sohbet

Pendik Sohbet                           &           Esenler Sohbet

Bahçelievler Sohbet                 &            Kartal Sohbet

Üsküdar Sohbet                        &            Şişli Sohbet

İstanbul’un Kuruluşu ve Kısa Tarihi

Bu yazıda İstanbul’un kuruluşundan başlayıp, tarihsel gelişimini ele almaya çalıştım. İstanbul’un tarihini anlattığımız öykü, 2700 yıl önceden başlıyor ve bugüne kadar geliyor. Bu kadar köklü bir şehrin tarihçesini anlatmak için elbette bu kısa makale yeterli değil. Ancak bu özet yazısının ilginizi çeken dönemleri araştırmanız için size ilham vereceğine inanıyorum.

Parantez içinde bizim Türkçe’de kullandığımız isimlerin, uluslar arası arenadaki kullanımını da not ettim. İngilizce dil hâkimiyeti olan arkadaşlar, bu sözcükleri aratarak çok kıymetli kaynaklara ulaşabilirler. Zira İstanbul’un kuruluşu ve tarihi boyunca yaşadığı gelişim, dünyaca ünlü üniversitelerin makalelerine ve prestijli ansiklopedilerin içeriklerine konu olagelmiş.

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbullu dedi ki:

istanbul sohbet olarak iyiki açmıssınız aradığım aşkı sayenizde buldum teşekkürler

Google Play’den İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, Android
işletim sistemine sahip cihazınızdan
eğlenceli ve keyifli sohetin tadını çıkartın!

Apple Store’dan İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, IOS işletim
sistemine sahip cihazınızla eğlenceli ve
keyifli sohbetin tadını çıkartın!

error: Content is protected !!