Koç Burcu Aylık Yorumu

Koç Burcu Aylık Yorumu

Sevgili Koç Burçları Ve Yükseleni Koç Burcu Olanlar;

Bu ay ilişkilerinizde ve kariyer hedeflerinizde yeni bir yapılanmaya gidiyor olacak, önemli düzen değişiklikleri içerisinde olacaksınız. Mars retrosu burcunuzda devam ederken, istek ve hedeflerinizde düzenlemeler yapıp, kendinizi daha fazla geliştirmeye odaklanabilir, isteklerinizi var etme adına elinizi taşın altına koyabilir, mücadele içine girebilirsiniz. Bu ay her alanda sabırlı, kararlı ve istekli olma zamanı.

İş hayatında başarı ve memnuniyeti sağlayabilecek, iş arkadaşlarıyla ilişkileri öne çıkaracak bu transit ile günlük yaşamınızı düzenlemek, rutinlerinizde değişiklik yapmak ve alışkanlıklarınızı değiştirmekle ilgilenebilirsiniz. Diyet, beslenme düzeni, düzenli spor ve eski hobilere dönüş gündeme gelebilir. Finansal konularda daha titiz davranıp, hızlı kararlar almamanız gereken bir sürece gireceksiniz. Yatırımlar ve zorunlu harcamalar bu ay içinde öne çıkabilir. Sağlığınız adına para çıkışları olabilir.

Finansal alanda yaşanacak bu retro, para yönetiminizde farklılıklar yapmanızı gerektirecek. Hızlı para giriş çıkışları olabilir. Küçük küçük pek çok harcama önünüze gelebilir. Araçlar, teknolojik aletler bu dönem sorun ve masraf çıkarabilir. Bu ay boyunca yeni teknolojik alet almaktan kaçınmalı, arızalanan aletler için tadilat yapmaya çalışmalısınız. İletişimde ise inatçılık ve ısrar, iş ve özel ilişkilerde sorunlara sebep olabilir. Sosyal çevre ve arkadaşlarla anlaşmazlıklar, kıskançlık veya şüphe durumları çalışabilir.

 Bu tarih civarında iş ve özel ilişkilerde geleceğe dair yeni kararlar alınabilir. Ortaklık kurma, ilişkilerde resmileşme, süregelen davaların sonuçlanması gündeme gelebilir. Bir süredir sizi strese sokan, beklemeye alan durumlar sonuçlanabilir. İş hayatını ve mesleğinizi ilgilendiren sınavlarla ilgilenebilir, atamalar ve tayinler gerçekleşebilir. Hayatınızdaki kişilerin sağlık konuları bu dönem sizin de gündeminizi etkileyebilir. Sevdikleriniz için çabalayabilirsiniz. Beklenmedik para girişleri, plan dışı para çıkışları olabilir. Altın, döviz ve birikimlerden kazançlar sağlayabilirsiniz. Akılcı alınan riskli yatırımlar kazanTıklayınız.

– – – – – – – – OkyanuSSohbet.Com – – – – – – – –

Boğa Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

İkizler Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

Yengeç Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

Aslan Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

Başak Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

Terazi Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

Akrep Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

Yay Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

Oğlak Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

Kova Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

Balık Burcu Aylık Yorumu için Tıklayınız

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google Play’den İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, Android
işletim sistemine sahip cihazınızdan
eğlenceli ve keyifli sohetin tadını çıkartın!

Apple Store’dan İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, IOS işletim
sistemine sahip cihazınızla eğlenceli ve
keyifli sohbetin tadını çıkartın!

error: Content is protected !!