Kova Burcu Aylık Yorumu

Kova Burcu Aylık Yorumu

Sevgili Kova Burçları Ve Yükseleni Kova Olanlar;

Bu ay pek çok konuda fikirleriniz değişecek, zaman zaman kendinizi sorgulayacak, bazı noktalarda ise içinizde tuttuklarınızı dışa vuracak, hayata geçireceksiniz. Ay boyunca finansal konular, ödemeler, borçlar, krediler ve taksitler gündeminizde olacak. Ortaklı işlerle, eş veya aile ile ortak yatırımlarla meşgul olabilirsiniz. Miras, davalardan gelen kazançlar, burslar gibi yollarla para girişleri olabilir. Keyfi ve lüks harcamalara, harcamalarda plansızlık ve dağınıklığa dikkat etmeli, bankacılık işlemlerinde titiz olmalısınız. Değerli eşyalarınızı da korumaya özen göstermelisiniz. Bu dönemde işinizde, çevrenizde adınızı daha çok duyurabilir, bu yolla ekstra iş teklifleri, kazanç fırsatları elde edebilirsiniz. Tanıdığınız insanların aracılığıyla iş hayatında ilerleyebilirsiniz.

Amaçlarınız ve hedeflerinizde değişime gideceğiniz bu dönemde bir süredir istediğiniz fakat ertelediğiniz bir dileğinizi artık gerçekleştirme adına adım atabilir, harekete geçebiirsiniz. Mars retrosu da devam ederken ayın geri kalanında günlük hayatınızda aksilik ve gecikmelerle ilgilenebilir, daha sık plan değişikliği yapabilirsiniz. Kazalara ve dikkatsizliklere açık bir süreç. Bu dönemde geçmiş ilişkiler, eski aşklar kapınızı çalabilir.

Bu tarih civarında eğitim hayatında yenilikler, yeni eğitimler, uzmanlaşma ve sınav-başvuru gündeminizde olabilir. Kardeşler ve eşin akrabalarıyla ilişkilerinizde düzelme, iyileşme, keyifli aktiviteler ve bir araya gelme söz konusu olabilir. Kısa seyahatlere çıkabilirsiniz. Ayın geri kalanında yaşamınızda hızlı ve zorlu değişimler gündeme geliyor olacak. Bugünlerde kimsenin başaramadığını başarabilir, önemli bir zorluğu aşabilir, süreç sonunda daha özgüvenli olabilirsiniz. Bugünler iş ve özel hayatınızda beklenmedik bitiş ve başlangıçları hazırlayabilecek sürprizli bir zaman dilimi.

– – – – – – – – OkyanuSSohbet.Com – – – – – – – –

Koç Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

Boğa Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

İkizler Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

Yengeç Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

Aslan Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

Başak Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

Terazi Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

Akrep Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

Yay Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

Oğlak Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

Balık Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Google Play’den İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, Android
işletim sistemine sahip cihazınızdan
eğlenceli ve keyifli sohetin tadını çıkartın!

Apple Store’dan İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, IOS işletim
sistemine sahip cihazınızla eğlenceli ve
keyifli sohbetin tadını çıkartın!

error: Content is protected !!