Mart Ayı Akrep Burcu Yorumu

Mart Ayı Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrep Burçları ve Yükseleni Akrep Burcu Olanlar;

Yönetici gezegeninizin burç değiştirdiği ve birikimlerinizi proje haline getireceğiniz bir aya başlangıç yapıyorsunuz. Düşüncelerinizde geçmiş ve gelecek mukayesesi artış gösterebilir. Kendinizi anlık duygu değişikliğine itebilirsiniz. Ama bunun size bir kazanç getirmeyeceğini unutmamalısınız.

okyanussohbet.com

11 Mart’ta Güneş ve Neptün kavuşuyor. İlham ve sezgilerinizi değerlendireceğiniz yeni yollar bulabilirsiniz. Bunları sadece zihninizde tutmayacaksınız ama hayata geçirmek için üzerinde biraz düşünmeye ihtiyacınız olabilir. Bu ihtiyaç anında da Merkür’ün Balık burcuna geçmesi size gereken desteği sağlayacaktır. Duygusal olarak kendinizi kapatabilirsiniz, bazı hislerinizi kapalı bir kutuda biriktirmek isteyebilirsiniz. Bu süreç, ortaya çıkaracağınız güne kadar bunların size iyi gelen yanlarını geliştirmek enerjinizi düşüren yanlarını da düzeltmek için iyi bir fırsat olabilir. 

13 Mart’ta yeniay, yaratıcı fikirleriniz de değişikliğe gitmenizi size sunacaktır. Yeniliğe ve modernizasyona ihtiyacınız olduğunuzu fark ettiğiniz için buna yönelik fırsatları daha iyi görüp anlayabileceksiniz.

Güneş Koç burcuna geçiyor ve artık günlük hayatınızla ilgili tüm işlerinizi hızlıca bitirebilecek, zihnen daha iyi hissedebileceksiniz. Venüs ve Chiron’un buraya eşlik edecek olması bu alanda bir uyum yakalamanızı ve düşüncelerinizi daha net bir şekilde ifade etmenizi sağlayacaktır.

okyanussohbet.com

Net ve keskin arasında bir çizgi vardır. İşlerin kontrolden çıkmaması için ifadelerinizde o çizgiye dikkat etmelisiniz. Bu konuda aldığınız yaraları dönüştürmeyi başarıyorsunuz. Sadece daha fazla uygulamaya koymanız gerekiyor. Sağlığınız konusunda kontrollerinizi yaptırmalı ve biraz daha besleyici bir takvim hazırlamalısınız.

28 Mart’ta gerçekleşecek dolunay ile kapalı bir kutunun açılmasına tanıklık edebilirsiniz. Konuşulması gereken konuları kapatmayarak günü ve zamanında değerlendirmeyi deneyebilirsiniz. Artık iç dünyanızda da dengeli bir sürece giriyorsunuz.

——– OkyanuSSohbet.Com ——–

Mart Ayı Koç Burcu Yorumu İçin Tıklayınız

Mart Ayı Boğa Burcu Yorumu İçin Tıklayınız

Mart Ayı İkizler Burcu Yorumu İçin Tıklayınız

Mart Ayı Yengeç Burcu Yorumu İçin Tıklayınız

Mart Ayı Aslan Burcu Yorumu İçin Tıklayınız

Mart Ayı Başak Burcu Yorumu İçin Tıklayınız

Mart Ayı Terazi Burcu Yorumu İçin Tıklayınız

Mart Ayı Yay Burcu Yorumu İçin Tıklayınız

Mart Ayı Oğlak Burcu Yorumu İçin Tıklayınız

Mart Ayı Kova Burcu Yorumu İçin Tıklayınız

Mart Ayı Balık Burcu Yorumu İçin Tıklayınız

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google Play’den İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, Android
işletim sistemine sahip cihazınızdan
eğlenceli ve keyifli sohetin tadını çıkartın!

Apple Store’dan İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, IOS işletim
sistemine sahip cihazınızla eğlenceli ve
keyifli sohbetin tadını çıkartın!

error: Content is protected !!