Mart Ayı Aslan Burcu Yorumu

Mart Ayı Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslan Burçları ve Yükseleni Aslan Burcu Olanlar;

Sosyal hayattan kariyerinize kadar birçok alanda pratik çözümlerle ilerleyeceğiniz ve hayatınızın ivmesini yukarıya çıkaracağınız bir Mart ayına giriş yapıyorsunuz. Mars İkizler burcuna geçerek size daha hızlı bir sosyal hayat vaat ediyor. Sorunları hızlı ve pratik yolla çözüme ulaştırmanız sizleri ön plana çıkarıyorsunuz.

okyanussohbet.com

11 Mart’ta Güneş ve Neptün’ün buluşmasıyla korkularınızla yüzleşmenin zamanının geldiğini fark ediyorsunuz. Maddi ve manevi açıdan sizi etkileyen her şeyin kaynağına iniyorsunuz ve sorunları çözüyorsunuz. Merkür bu anlamda hassas fikirlerle size destek olmaya geliyor. Yazılı ve resmi işleriniz konusunda dikkatli olmalısınız. Finansal konuları çözerken dikkatsizlik yüzünden farklı bir soruna mahal vermemelisiniz.

13 Mart’ta yeniay deneyimliyorsunuz ve ikili ilişkilerinize yeni bir soluk getiriyorsunuz. Kızgınlıklarınızı, korkularınızı, kazanç ve kayıplarınızı yeniden değerlendirdiğinizde şu anki ve hayal ettiğiniz hayatınıza ilişkin planlarınız daha da sağlam temellere oturacaktır.

20 Mart’ta yönetici gezegeniniz Güneş Koç burcuna geçiyor ve günlük hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi size getiriyor. Durağanlık bitip hareketli bir döneme başlıyorsunuz, ifadelerinize ve kazalara karşı dikkatli olmalısınız.

okyanussohbet.com

Özgürlüğünüzü koruyarak farklı bir çevreye açılma isteğinizi gerçekleştirme adına harekete geçebilirsiniz. Venüs ve Chiron’un bu harekete eşlik etmesi, çalışma alanınızda daha uyumlu sonuçlar almanızın yolunu açacaktır. İnandığınız değer konusunda bazı iyileşmeler yaşayabilir, bunları daha sağlam bir şekilde hayatınıza dahil edecek girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu girişimler yarım kalan eğitim hayatınız, tamamlamak isteyip de fırsat bulamadığınız alanlarınızla ilgili olabilir.

28 Mart’ta dolunay, iletişim ağınızda ve karar vermekte zorlandığınız ilişkileriniz konusunda izlemeniz gereken yolu görmenizi sağlayacaktır. Gereksiz yüklerden kurtuluyorsunuz.

——– OkyanuSSohbet.Com ——–

Mart Ayı Koç Burcu Yorumu İçin Tıklayınız

Mart Ayı Boğa Burcu Yorumu İçin Tıklayınız

Mart Ayı İkizler Burcu Yorumu İçin Tıklayınız

Mart Ayı Yengeç Burcu Yorumu İçin Tıklayınız

Mart Ayı Başak Burcu Yorumu İçin Tıklayınız

Mart Ayı Terazi Burcu Yorumu İçin Tıklayınız

Mart Ayı Akrep Burcu Yorumu İçin Tıklayınız

Mart Ayı Yay Burcu Yorumu İçin Tıklayınız

Mart Ayı Oğlak Burcu Yorumu İçin Tıklayınız

Mart Ayı Kova Burcu Yorumu İçin Tıklayınız

Mart Ayı Balık Burcu Yorumu İçin Tıklayınız

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Google Play’den İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, Android
işletim sistemine sahip cihazınızdan
eğlenceli ve keyifli sohetin tadını çıkartın!

Apple Store’dan İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, IOS işletim
sistemine sahip cihazınızla eğlenceli ve
keyifli sohbetin tadını çıkartın!

error: Content is protected !!