Ocak Ayı Balık Burcu Yorum

Ocak Ayı Balık Burcu Yorum

Sevgili Balık Burçları ve Yükseleni Balık Burcu Olanlar;

Yakın çevrenizdekilerle ilişkileriniz, kardeşleriniz ve komşularınızla ilişkileriniz rutinin dışında ilerleyebilir. Daha mesafeli olduklarınızla yakınlaşmaya başlayabilir, fazla yakın ilişkilerde ise mesafeleşmeye gitmek isteyebilirsiniz. Eğitim, seyahat aracılığıyla hayatınıza yeni insanlar girebilir. Yazı yazma, içerik hazırlama, bir ürün ortaya koyma ve topluma sunma adına çalışacak uzun vadeli bir süreç. Bu dönemde hobi olarak bile olsa yazmanızı tavsiye ederim.

 

www.okyanussohbet.com

8 Ocak’ta Merkür Kova burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu tarihten itibaren ilişkilerde kontrolünüz dışında ilerleyen durumlar olabilir. Karşınızdaki insanlar kendi hayatlarına, kendi sorumluluklarına daha fazla odaklanabilir. Eşin, dostun yoğun iş hayatı ilişkiye etki edebilir. Bu dönemde aynı zamanda kiminle ne kadar yakın bir ilişki kurmanız gerektiğini öğreneceksiniz. Sağlıksız ilişkilerden uzaklaşmaktan korkmamalı.

13 Ocak’ta Oğlak burcunda Yeni Ay meydana geliyor. Bu tarih ve civarında bazı arkadaşlıklarınızda gerilim, anlaşmazlık, negatif enerjiler söz konusu olabilir. İş arkadaşlıklarında dengeyi korumanız daha önemli olacak. Aylık kazanç ve gelirlerinizde değişim olabilir. Ek iş fırsatları ile finansal anlamda güçlenebilirsiniz.

www.okyanussohbet.com

17 Ocak’ta Jüpiter ve Uranüs arasındaki bağlantının etkileriyle kaza ve yaralanmalara, hastalıklara ve hastalıkların getireceği yorgun düşmeye, eve kapanma haline dikkat. Bu dönemde kendinize, kendi sağlığınıza ekstra dikkat etmeli ve özen göstermelisiniz. Seyahatlerde ani değişiklikler, aksaklıklar veya ani seyahat planları gündeme gelebilir.

28 Ocak’ta Aslan burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu tarih ve civarında iş hayatınızda yeni bir sistem, yeni bir düzen gündeme gelebilir. İş arayanlar için beklenilenden iyi teklifler, iş fırsatları söz konusu olabilir. Zira aslında şansınız bu Dolunayla artıyor. Yaşam tarafından korunuyor olacak, ilahi fırsatlarla karşılaşacaksınız.

——– OkyanuSSohbet.com ——–

Koç Burcu Ocak Ayı Yorumları İçin Tıklayınız

Boğa Burcu Ocak Ayı Yorumları İçin Tıklayınız

İkizler Burcu Ocak Ayı Yorumları İçin Tıklayınız

Yengeç Burcu Ocak Ayı Yorumları İçin Tıklayınız

Aslan Burcu Ocak Ayı Yorumları İçin Tıklayınız

Başak Burcu Ocak Ayı Yorumları İçin Tıklayınız

Terazi Burcu Ocak Ayı Yorumları İçin Tıklayınız

Akrep Burcu Ocak Ayı Yorumları İçin Tıklayınız

Yay Burcu Ocak Ayı Yorumları İçin Tıklayınız

Oğlak Burcu Ocak Ayı Yorumları İçin Tıklayınız

Kova Burcu Ocak Ayı Yorumları İçin Tıklayınız

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google Play’den İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, Android
işletim sistemine sahip cihazınızdan
eğlenceli ve keyifli sohetin tadını çıkartın!

Apple Store’dan İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, IOS işletim
sistemine sahip cihazınızla eğlenceli ve
keyifli sohbetin tadını çıkartın!

error: Content is protected !!