Ocak Ayı Başak Burcu Yorum

Ocak Ayı Başak Burcu Yorum

Sevgili Başak Burçları ve Yükseleni Başak Burcu Olanlar;

Yakın çevrenizle ilişkilerinizde önemli değişimler, aşk hayatınızda ise ani ve büyük gelişmeler, olaylar ve deneyimler karşınızda olacak. Sürpriz bir evlilik teklifi alabilir, beklenmedik bir tanışma yaşayabilir, kendinizi aniden bir ilişkinin içerisinde bulabilirsiniz. Finansal konulardan kaynaklı yasal süreçler içine girebilir, davalar ve yasal başvurularla ilgilenebilirsiniz. Yazı yazmak, yaratıcılığınızı çalıştırmak, içeriklerinizin halka sunulması fırsatını doğurabilir. Ortaya koyacaklarınız ilgi ve takdiri toplayabilir.

 

okyanussohbet.com

8 Ocak’ta Merkür Kova burcunda ilerlemeye başlıyor. İş hayatınızda, günlük hayatınızda daha hareketli bir süreç başlıyor. Olayların iç yüzünü sorgulamanız, daha detaycı hareket etmeniz, iş ve çalışmalarınızı daha detaylı yapmanız kaçınılmaz olabilir. İş bağlantılı yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Zihnin sakinliği, beden sağlığı için önemli olacaktır.

 

13 Ocak’ta Oğlak burcunda Yeni Ay meydana geliyor. Bu tarih ve civarında aşk hayatınızda eski konular kapanıyor, geçmiş kesilip atılıyor ve yeni bir sayfa başlama zamanı geliyor. Bu dönemde doğru olmayan bir aşk ilişkisi hayatınızda kalmayabilir. Sağlıklı ilişkilerde tutkular ve duygular güçlenebilir. Finansal konular, cinsel konular ilişkilerde daha belirleyici hale gelebilir.

 

okyanussohbet.com

17 Ocak’ta Jüpiter ve Uranüs arasındaki bağlantının etkileriyle iş değişikliği, istifa, yeni iş başvuruları gibi konular gündeme gelebilir. Bazı iş arkadaşlıklarınızda dengeyi korumanız, aşırı yakınlık ve aşırı gerilim gibi iki ayrı uçta olmamaya çalışmanız daha doğru olacaktır. Politikliği, kontrollülüğü koruma zamanı. Alternatif işler, bir hobinin işe dönmesi, bir eğitime başlama veya bitirme gündeme gelebilir.

28 Ocak’ta Aslan burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu tarih ve civarında ise yaşamın size sunduklarını kabul edebilmeniz, hayatın fırsatlarını size sunması için şans vermeniz, teslimiyet ve tevekkülü çalıştırmanız oldukça önemli olacak. Kalpten bir duanız gerçekleşebilir.

——– OkyanuSSohbet.com ——–

Koç Burcu Ocak Ayı Yorumları İçin Tıklayınız

Boğa Burcu Ocak Ayı Yorumları İçin Tıklayınız

İkizler Burcu Ocak Ayı Yorumları İçin Tıklayınız

Yengeç Burcu Ocak Ayı Yorumları İçin Tıklayınız

Aslan Burcu Ocak Ayı Yorumları İçin Tıklayınız

Terazi Burcu Ocak Ayı Yorumları İçin Tıklayınız

Akrep Burcu Ocak Ayı Yorumları İçin Tıklayınız

Yay Burcu Ocak Ayı Yorumları İçin Tıklayınız

Oğlak Burcu Ocak Ayı Yorumları İçin Tıklayınız

Kova Burcu Ocak Ayı Yorumları İçin Tıklayınız

Balık Burcu Ocak Ayı Yorumları İçin Tıklayınız

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google Play’den İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, Android
işletim sistemine sahip cihazınızdan
eğlenceli ve keyifli sohetin tadını çıkartın!

Apple Store’dan İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, IOS işletim
sistemine sahip cihazınızla eğlenceli ve
keyifli sohbetin tadını çıkartın!

error: Content is protected !!