Ocak Ayı İkizler Burcu Yorum...

Ocak Ayı İkizler Burcu Yorum

Sevgili İkizler Burçları ve Yükseleni İkizler Burcu Olanlar;

6 Ocak’ta Mars Boğa burcuna geçiyor. İş hayatınızda, çalışma düzeninizde ani, köklü değişimler kapıda. İş ilişkilerinde arka plan durumlara, art niyetlere ve gizli kapaklı durumlara dikkat etmelisiniz. Çalışma hayatınızla ilgili kadersel değişimler, hareket alanınızı ve iradenizi kısıtlayabilir. Bu süreçte geçmişte attığınız adımların ödülleri ve bedelleri önünüze gelecek. Bu sebeple karşılaştığınız sorunlara, olayın anlamını ve size verilen mesajı görmeye çalışın.

okyanussohbet.com

 

8 Ocak’ta Merkür Kova burcunda ilerlemeye başlıyor. Hayatınızda daha fazla yenilik isteyeceğiniz, yeni ortamlara katılıp yeni insanlarla tanışacağınız bir süreç başlıyor. Kitlelere ve topluma hitap edebilir; yayıncılık, reklam ve sosyal medya bağlantılı iş ve projelere dahil olabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı akademik süreçler, taşınma ve seyahatler gündeme gelebilir.

 

13 Ocak’ta Oğlak burcunda Yeni Ay meydana geliyor. Yüklü ödemeler, kredi ve borçlar, ortaklıklar ve ortaklı işler gündeminizde olacak. Para konularındaki inançlarınızı ve enerjilerinizi yenileme zamanı. Eğitim hayatınız, seyahatleriniz ve işle ilgili yeni projeleriniz için yüklü harcamalar yapabilirsiniz.

 

okyanussohbet.com

17 Ocak’ta Jüpiter ve Uranüs arasındaki bağlantının etkileriyle yaşamınızda kontrol dışı olaylar, durumlar önünüze gelebilir. İnsanların gerçek yüzünü görebilir, samimiyetlerinin doğruluğunu anlayabilir, yeni insanları daha hızlı hayatınıza alırken hayatınızdaki bazı kişilerle ani ve net bir şekilde kopabilirsiniz. İşten çıkarılma, istifa düşünceleri gibi konular gündeme gelebilir.

 

28 Ocak’ta Aslan burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bugünlerde iş ve özel hayatınızla ilgili yepyeni kararlar içinde olacaksınız. İş arayanlar için oldukça destekleyici ve fırsat taşıyan bir dönem. Aşk hayatınızda ise uzun vadeli olabilecek ilişki başlangıçları, tanışmalar gündeme gelebilir. Bazıları için evlilik teklifi ve evlilik adımları olasıdır.

——– OkyanuSSohbet.com ——–

Koç Burcu Ocak Ayı Yorumları İçin Tıklayınız

Boğa Burcu Ocak Ayı Yorumları İçin Tıklayınız

Yengeç Burcu Ocak Ayı Yorumları İçin Tıklayınız

Aslan Burcu Ocak Ayı Yorumları İçin Tıklayınız

Başak Burcu Ocak Ayı Yorumları İçin Tıklayınız

Terazi Burcu Ocak Ayı Yorumları İçin Tıklayınız

Akrep Burcu Ocak Ayı Yorumları İçin Tıklayınız

Yay Burcu Ocak Ayı Yorumları İçin Tıklayınız

Oğlak Burcu Ocak Ayı Yorumları İçin Tıklayınız

Kova Burcu Ocak Ayı Yorumları İçin Tıklayınız

Balık Burcu Ocak Ayı Yorumları İçin Tıklayınız

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google Play’den İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, Android
işletim sistemine sahip cihazınızdan
eğlenceli ve keyifli sohetin tadını çıkartın!

Apple Store’dan İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, IOS işletim
sistemine sahip cihazınızla eğlenceli ve
keyifli sohbetin tadını çıkartın!

error: Content is protected !!