Yay Burcu Aylık Yorumu

Yay Burcu Aylık Yorumu

Sevgili Yay Burçları  ve Yükseleni Yay Burcu  Olanlar,

Ekim ayı beklediğiniz mutluluğu saklayan günleri taşıyarak sizi karşılıyor. Hayatınızla ilgili yepyeni döneme giriyor, aşk ve sosyal yaşamınızda kalıcı mutluluklara yelken açabilirsiniz. Bu ay Merkür gezegenin gerilemesi sizleri bazı geçmiş konularda köşeye sıkıştırabilir. Yeni tanışmalar ve sosyalleşme konuları gündemde olurken aynı zamanda önemli bir sözleşme ve iş bağlantısı gündeminizde olabilir. Bu dönem her konuda söz sahibi olmak ve gücünüzü ispatlamak isteyeceksiniz. Dolayısıyla bu hareketlilik ve enerji kendinizi kontrol etmeniz gerektiğini de göstermektedir. Yakın çevrenizdeki bazı insanlar aracılığıyla sürprizler yaşayabilirsiniz.

Parasal konularda oldukça yoruldunuz ama şimdi ödüllerinizi bu ay alıyorsunuz. Kariyerinizde ortaya çıkaracağınız olumlu etkilerle parlayabilir ve önemli yer değişikleri karşınıza çıkabilir. Bazı işleriniz beklemediğiniz yönde değişebilir ve kolaylaştırabilir. İş hayatınızda, üstlerinizle ilgili şok edici ve radikal değişimler yaşayabilirsiniz. Her şey yolunda giderken aksamalar ve gecikmeler olsa da, bunları ay bitmeden yoluna koyabilirsiniz. Bu ay yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Ama biraz macera dolu başlayan bu ilişkinin geleceğe yönelik bir durumu var mı bunu da gözlemlemelisiniz. Bir akrabanızla bir konuda karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden bu noktada daha uzlaşmacı davranmanız sizin hayrınıza olacaktır. İnsanları ve olayları görmezden gelmek asla doğru bir karar olmayacaktır.

31 Ekim’de gerçekleşecek olan Boğa dolunayı ile Parasal konularda emin olmadığınız evraklara ve anlaşmalara çok fazla imzalar atmamalısınız. Hiç kimsenin bu ay sizi kışkırtmasını veya söylemleri ile sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Kendinizi ispatlamak isterken bedelini sizin ödeyeceğiniz yanlış kararlar içine girmemelisiniz. Bu ay unutmayın ki hayatınızda yepyeni güzellikler başlıyor ve sizler buna teslim oluyorsunuz. Tüm kalbinizle inancınızı genişletin ve buna izin verin. Sizler yay burcu olmanın en önemli görevi olan “kendine inanma” felsefesini bu ay ortaya koymalısınız. Işığınızla ve sevginizle, hayatınıza mutluluğu aşılayabileceğiniz güzel bir ay dileriz.

– – – – – – – – OkyanuSSohbet.Com – – – – – – – –

Koç Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

Boğa Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

İkizler Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

Yengeç Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

Aslan Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

Başak Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

Terazi Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

Akrep Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

Oğlak Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

Kova Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

Balık Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google Play’den İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, Android
işletim sistemine sahip cihazınızdan
eğlenceli ve keyifli sohetin tadını çıkartın!

Apple Store’dan İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, IOS işletim
sistemine sahip cihazınızla eğlenceli ve
keyifli sohbetin tadını çıkartın!

error: Content is protected !!