Aralık Ayı Koç Burcu Yorumu...

Aralık Ayı Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koç Burçları ve Yükseleni Koç Burcu Olanlar;

11 Aralık 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Mars, Güneş ile üçgen açı içerisinde olacak ve bu ay içerisinde iş hayatınızı daha çok genişletmek için farklı alanlara yönelebilirsiniz. Bu ay içerisinde karşınıza çıkacak olan fırsatlar var bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirerek finansal konularda da rahatlama yaşayacaksınız. Değişim ve dönüşüm içerisinde olacağınız bir zaman dilimi karşınıza çıkacak. Siz ne kadar geçmişten kopamasanızda bazı şeyleri geride bırakmanın faydasını göreceksiniz.

www.okyanussohbet.com

14 Aralık 2020 tarihinde Yay burcunda Yeni Ay gerçekleşecek hedeflerinize yönelebilir ve bu hedefler için yeni planlamalar yapmak isteyebilirsiniz. Sizi yoracak olan şeylerden kaçınarak daha dinginleştirici olayların içerisinde olmak isteyeceksiniz.

30 Aralık 2020 tarihinde Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek iş hayatınız ile ilgili atacak olduğunuz adımlarda fazlası ile sabırsız olabilirsiniz ve bu yüzden bazı hatalar yapabilirsiniz.

15 Aralık 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Mars, Merkür ile üçgen açı yapacak aşk hayatınızda partnerinizle anlaşamadığınız konular tekrar karşınıza çıkabilir ve bu yüzden iletişim sıkıntısı içerisinde olabilirsiniz. Sevgilinizle veya eşinizle inatlaşmak yerine daha çok onunla ortak fikirlerde buluşmaya çalışmak ilişkinize farklı bir boyut kazandıracaktır. İlişkisi olmayan Koç burçları ise bu ay içerisinde kendinize göre kafa dengi bir kişi bulabilirsiniz.

www.okyanussohbet.com

23 Aralık 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Mars, Pluto ile kare açı yapacak aile içerisinde ani değişiklikler ile karşılaşabilirsiniz bu değişikliklere her ne kadar ayak uydurmakta zorlanan sınız da zaman içerisinde durumlar sizin istediğiniz şekilde gerçekleşecektir. Yakın çevrenizde bazı yenilenmelere gidebilir ve özellikle sizi tedirgin eden arkadaşlıklarınız varsa bunları sonlandırmak isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla inatlaşmamaya gayret edin daha çok ılımlı olmaya çalışın. Bu ayın ortalarına doğru zaman zaman baş ağrılarınız ortaya çıkabilir ve bu yüzden günlük hayatınızdaki işlerinizi yerine getirmekte zorlanabilirsiniz. Baş ağrılarını gidermek için yeni yöntemler arayabilir ve bu yöntemleri uygulayarak daha da aza indirgeyebilirsiniz. Kariyerinize yükseleceğiniz bir döneme giriyorsunuz fakat biraz daha sabırlı olmanız gerekecek. İşyerinize canınızı sıkan kişiler varsa veya düzeninizi bozmak isteyenler varsa bunlara karşı yeni tavır takınabilirsiniz.

——– OkyanuSSohbet.Com——–

Boğa burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

İkizler burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Yengeç burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Aslan burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Başak burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Terazi burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Akrep burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Yay burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Oğlak burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Kova burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Balık burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Google Play’den İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, Android
işletim sistemine sahip cihazınızdan
eğlenceli ve keyifli sohetin tadını çıkartın!

Apple Store’dan İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, IOS işletim
sistemine sahip cihazınızla eğlenceli ve
keyifli sohbetin tadını çıkartın!

error: Content is protected !!