Kasım Ayı Yengeç Burcu Yoruml...

Yengeç Burcu Aylık Yorum – Kasım Ayı

Sevgili Yengeç Burçları ve yükseleni Yengeç Burcu Olanlar;

Aşk ve çocuklar ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Aşk hayatımızla ilgili gerginlikler yaşayabiliriz. Sevgilimizin bizden bir şey sakladığı ortaya çıkabilir.

Çözülmüş olduğunu düşündüğümüz bir konu yüzünden aramız bozulabilir ya da bir yüzleşme yaşamak zorunda kalabiliriz. Sevdiğimiz kişilere karşı elimizden geldiğince dürüst olmaya çalışmalı ancak geriye dönüşü olmayacak şekilde kırıcı olmaktan kaçınmalıyız.

15 Kasım’da Akrep burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Akrep Yeniay’ı bize ikili ilişkiler, çocuklar, hobiler, sosyal çevremiz ile ilgili konulara odaklanacağımızı gösteriyor. Sosyal ortamlarda yeni kişilerle tanışabiliriz. Uzun zamandır beklediğimiz yeni bir aşk yolda olabilir.

Aynı zamanda üzerinde bir süredir çalıştığımız, emek verdiğimiz bir projemiz, bu dönemde sonuca ulaşabilir. Yaratıcılığımız da en üst seviyede olacağından, yeni bir projeye de başlayabiliriz.

Tatile çıkmak, hobilerimize vakit ayırmak, ilişkimiz varsa partnerimizle keyifli zaman geçirmek için iyi bir dönem. Hatta hobilerimizi para kazanabileceğimiz bir uğraşa çevirebiliriz.

21 Kasım’da Venüs Akrep burcuna geçiyor. Aşk, çocuklar, hobilerle ilgili konular ön plana çıkacaktır. Eğer ilişkimiz yoksa, hayatımızda tutkulu bir aşk başlayabilir. Mevcut ilişkilerimizde tartışmalara yol açacak kıskançlıklardan kaçınmalıyız. Bu dönemde partnerimizle ilişkimiz daha derin ve tutkulu bir hal alabilir.

21 Kasım’da Güneş Yay burcuna geçiyor. İş ve çalışma ortamınızı, gündelik yaşamınızı şekillendirme ve yeni bir düzene oturtma yönünde kendinizi daha istekli ve motive hissedebilirsiniz. Sağlık, şifa, tedavi, terapi konularının içinde olabilirsiniz.

30 Kasım’da İkizler burcunda parçalı ay tutulması gerçekleşecek. Ay tutulması sırasında duygularınızı savunmak isterken kullandığınız kelimelere dikkat edin. Ay tutulması sırasında Yengeçlerin güç mücadelelerinden kaçınması ve enerjilerini kendine saklaması faydalı olacak.

Bu dönemde yaşadıklarınızı paylaşmayı düşünüyorsanız, ancak ne kadar paylaşacağınızdan emin değilseniz, düşüncelerinizi organize etmek ve ilkeleri incelemek için günlük kaydı deneyin.

Yengeç olanlar, Kasım ayına ev ve iş hayatınızdaki gelişmelerin hız kazanacağı müjdesiyle başlıyorsunuz. Merkür ve Mars’ın 10 gün arayla ileri hareketine geçmesiyle, yol alamadığınızı düşündüğünüz ve artık sabır gösteremeyeceğinizi sandığınız alanlarda daha net bir yön belirliyorsunuz. Aile hayatınız, ev işleriniz, iş yerinizdeki pozisyonunuz ve yöneticilerinizle ilgili tüm tıkanıklıkları çözeceğiniz günler sizi bekliyor. Gerilimli iletişimler son bulacak ama yine de temkinli olmanızda fayda var.

Jüpiter ve Plüton’un üçüncü ve son kez kavuşmasıyla, ikili ilişkileriniz ve ortaklarınızla köklü bir şans yakalayabilirsiniz. Emek vermenizin ardından göreceğiniz bir fırsat ya da fırsatlarla, bu alanda hayata bakış açınız ve adımlarınız yeniden şekillenecektir. İş ortamınızda çalışma arkadaşlarınızdaki sürpriz değişimler beklenilmeyen şekillerde olabilir.

15 Kasım’da Akrep burcunda gerçekleşecek olan yeniay, akıl ve yaratıcılıkla yürüttüğünüz işlerinizi, sizi heyecanlandıran insanlar ve yatırımlarınızla ilgili hızlandırabilir. Kalbinizin hızla çarpmasıyla şaşırtıcı ve mutlu edebilecek gelişmelere hazırlıklı olun.21 Kasım’da Venüs Akrep burcuna geçiyor. Aşk ve sevgi ihtiyacınıza, bu yoldaki adımlarınıza tutkunun katılacağı bir dönem sizi karşılıyor.22 Kasım’da Güneş Yay burcuna geçiyor. Sağlığınız ve günlük alışkanlıklarınız, çalışma düzeninizle ilgili süreçlerinizi daha aydınlık görebileceğiniz ve bu alanlarda gün yüzüne çıkacak gelişmelerle karışılabileceğiniz şanslı günler görebilirsiniz.

– – – – – – – – OkyanuSSohbet.Com – – – – – – – –

Koç Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

Boğa Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

İkizler Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

Aslan Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

Başak Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

Terazi Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

Akrep Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

Yay Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

Oğlak Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

Kova Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

Balık Burcu Aylık Yorumu İçin Tıklayınız

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google Play’den İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, Android
işletim sistemine sahip cihazınızdan
eğlenceli ve keyifli sohetin tadını çıkartın!

Apple Store’dan İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, IOS işletim
sistemine sahip cihazınızla eğlenceli ve
keyifli sohbetin tadını çıkartın!

error: Content is protected !!