Mart Ayı Boğa Burcu Yorumu

Mart Ayı Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğa Burçları ve Yükseleni Boğa Burcu Olanlar;

Çok yorulduğunuz ve ‘değişmek’ kelimesiyle fazla yüzleştiğiniz bir ayın ardından artık bunların kazanımlarını elde edeceğiniz bir aya başlıyorsunuz. Bir süredir burcunuzda seyreden Mars, ayın ilk günlerinde İkizler burcuna geçiyor. Finansal anlamda oldukça yoğun bir sezon olabilir. Çalışmalarınızın neticesinde bunların artık maddi ve manevi kazanca dönüştüğünü görebilirsiniz.

okyanussohbet.comKaynaklarınızı değerlendirirken bazı kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Düşündüğünüz ve uyguladığınızın farklı olması, sonrasında ekonomik bir sorun yaşatabilir. Gereksiz harcamalarla çabalarınızın içini boşaltmamalısınız. Bu anlamda zihniniz bu kadar aktif çalışıyorken bunu iyi yönetmeyi öğrenmeniz gerekiyor.

11 Mart Perşembe günü Balık burcunda Güneş ve Neptün’ün kavuşmasıyla sosyal çevrenizde beklediğiniz ilgiyi görememek sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Merkür’ün Balık burcuna geçmesi, ifadelerinizde bu hayal kırıklığına bolca yer vermenize neden olabilir. Burada bir sorun olduğunu, yatırımlarınızın önünde bir sis engeli olduğunu düşünüyorsanız empati yapmanızın zamanı gelmiş demektir. Çevrenizi anlamak ve olayları olduğu gibi kabul etmek, buradaki her konuyu daha iyi çözebileceğinizin mesajını veriyor.

13 Mart’ta gerçekleşecek yeniay ile, farkındalığınız artıyor. Kendinizi kurban gibi görmüyor ve kimsenin de bu şekilde görmesine müsaade etmiyorsunuz. Bu da size toplum içinde daha özgün bir duruş vererek fikirlerinizi daha net ifadelerle sunabilir, başkalarına da ilham olabilirsiniz.

okyanussohbet.com

Güneş sizinle bir döngüyü daha tamamladı ve 20 Mart’ta Koç burcuna geçiyor. Uzun süredir içinize kapanık ve hiçbir şey yapmaya mecaliniz yok gibi bir ruh halindeydiniz. Şimdi bunu kırıyorsunuz ve hayata karışıyorsunuz. Kendinizi ve fikirlerinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Sağlıklı beslenme konusunda bir uzman desteği alabilirsiniz. Venüs ve Chiron da buraya eşlik ederek size bütün meselelerden şifanızı bularak sıyrılmanız için yardım edecek. Bu süreç gözünüzdeki perdeyi de kaldırarak gizli konuları, insanları da göz önüne serebilir. Çevrenizde kimlerin yer aldığına ve kimlerle paylaşımlar yaptığınıza dikkat etmelisiniz.

28 Mart’ta gerçekleşecek dolunay, bazı çalışmaların neticesini size sunabilir. İş ortamınızda vermeniz gereken kararlar konusunda kafa karışıklığınızı sonlandırıp size tanınanlar ve sizin yapabilecekleriniz konusunda bir adım atabilirsiniz. Günlük hayatınıza yeni bir denge getiriyorsunuz. Bedensel sağlığınıza dikkat etmeli, kemik ve omurga ağrılarına karşı hızlı ve ani hareketlerden uzak durmalısınız. 

——– OkyanuSSohbet.Com ——–

Mart Ayı Koç Burcu Yorumu İçin Tıklayınız

Mart Ayı İkizler Burcu Yorumu İçin Tıklayınız

Mart Ayı Yengeç Burcu Yorumu İçin Tıklayınız

Mart Ayı Aslan Burcu Yorumu İçin Tıklayınız

Mart Ayı Başak Burcu Yorumu İçin Tıklayınız

Mart Ayı Terazi Burcu Yorumu İçin Tıklayınız

Mart Ayı Akrep Burcu Yorumu İçin Tıklayınız

Mart Ayı Yay Burcu Yorumu İçin Tıklayınız

Mart Ayı Oğlak Burcu Yorumu İçin Tıklayınız

Mart Ayı Kova Burcu Yorumu İçin Tıklayınız

Mart Ayı Balık Burcu Yorumu İçin Tıklayınız

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google Play’den İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, Android
işletim sistemine sahip cihazınızdan
eğlenceli ve keyifli sohetin tadını çıkartın!

Apple Store’dan İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, IOS işletim
sistemine sahip cihazınızla eğlenceli ve
keyifli sohbetin tadını çıkartın!

error: Content is protected !!