Aralık Ayı Aslan Burcu Yorumu...

Aralık Ayı Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslan Burçları ve Yükseleni Aslan Burcu Olanlar;

9 Aralık 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Güneş, Neptün ile kare açı yapacak hayattan beklentileriniz üzerine düşünebilir ve bunlar için gerçekten ne yapmak istediğinizi bulabilirsiniz. Aralık ayında odak noktanız ikili ilişkilere kayabilir. Küs olduğunuz bir kişi varsa o kişiyle konuları tekrar konuşarak tatlıya bağlayabilirsiniz. Farkındalığınız ortaya çıkacak ve uzun zamandan beri hobi olarak edindiğiniz bir işte ki yeteneğinizi farkedeceksiniz.

14 Aralık 2020 tarihinde Yay burcunda Yeni Ay gerçekleşecek hayatınızı önemli ölçüde değiştirecek olan yeni hedefler oluşturacak ve bunları bir an önce uygulamaya başlayacaksınız. Size zarar veren kişilerin farkına varabilir ve bu kişilerle iletişiminizi kesebilirsiniz.

30 Aralık 2020 tarihinde Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek ve para ile ilgili konularda daha temkinli olacaksınız özellikle yatırım yapmak istediğiniz alanlar varsa buralara yönelebilirsiniz.

11 Aralık 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Güneş, Mars ile üçgen açı içerisinde olacak aşk hayatınız ile ilgili kafanızda hedefleriniz varsa bunların gerçekleşmesi için elinizden geleni yapacaksınız. Evli iseniz ve çocuğunuz yoksa eşinizle birlikte çocuk sahibi olmak Üzerine uzun uzun konuşmalar yapabilirsiniz. İlişkisi olmayan Aslan burçları ise Aralık ayının ortalarına doğru karşınıza çıkacak olan birisi var. Bu kişi sizi ne kadar çok anladığını gösterecek ve yeni bir ilişkiye başlamak için fazlasıyla heyecanlı olacaksınız.

Aralık ayı içerisinde arkadaşlıklarınızı sonlandırmak isteyebilir ve yeni insanlarla tanışabiliriz. Sosyal hayatınız oldukça aktif olacak ve uzun zamandan beri rahatlamak adı altında gitmek istediğiniz gidemediğiniz yerlere karşı yeni fırsatlar elde edeceksiniz. Çocuklarınız varsa bu ay içerisinde odak noktanız tamamen çocuklarınıza kayabilir. Onların iş hayatındaki veya eğitim hayatındaki sorunlara yeni çözümler getirebilirsiniz. Aile içerisinde para ile ilgili kafanızı karıştıran bir konuyu tekrar ele alacaksınız. Kariyeriniz ile ilgili konularda netleşmeye yaşayacaksınız. Emin olmadığınız ya da başlayamadığınız bir proje varsa bunu kafanızda kesinleştireceksiniz. 

20 ve 21 Aralık’ta gerçekleşecek olan Güneş Merkür kavuşumu sayesinde sağlığınız ile ilgili yapacak olduğunuz yeni başlangıçlar oldukça olumlu bir şekilde ilerleyecek. İşiniz özellikle bilgisayara bakmak ile ilgiliyse bu yüzden gözlerinizde bazı problemler ortaya çıkabilir. Bunun için almanız gereken önlemler veya tedbirler varsa yapmalısınız.

——– OkyanuSSohbet.Com——–

Koç burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Boğa burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

İkizler burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Yengeç burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Başak burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Terazi burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Akrep burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Yay burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Oğlak burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Kova burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Balık burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Google Play’den İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, Android
işletim sistemine sahip cihazınızdan
eğlenceli ve keyifli sohetin tadını çıkartın!

Apple Store’dan İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, IOS işletim
sistemine sahip cihazınızla eğlenceli ve
keyifli sohbetin tadını çıkartın!

error: Content is protected !!