Aralık Ayı Akrep Burcu Yorumu...

Aralık Ayı Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrep Burçları ve Yükseleni Akrep Burcu Olanlar;

Bu dönem içerisinde önceliğiniz genellikle para ile ilgili konularda olabilir. Hayatınızda artık parayla ilgili belli olmayan durumlarla karşılaşmak istemeyebilirsiniz. Ödenmesi gereken vergi, bağkur veya kredi taksidi gibi borçlar varsa bunları kapatabilme fırsatı elde edebilirsiniz.

21 Aralık tarihinde Güneş Oğlak burcuna geçiş yapacak ve iletişim ile ilgili sorun yaşamış olduğunuz konularda rahatlama yaşayacaksınız. Eğitim hayatınız ile ilgili yeni ve önemli gelişmelere şahit olabilirsiniz.

14 Aralık 2020 tarihinde Yay burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve yatırım planınız varsa eğer bununla ilgili önemli bir gelişme yaşayabilirsiniz. Kronik bir rahatsızlığınız varsa eğer bu tutulmada bununla tekrar karşılaşabilirsiniz.

30 Aralık 2020 tarihinde Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek hayatınızda olumsuz giden veya sizi kötü etkileyen olayları düşüneceksiniz ve bunlar için yeni mücadele yöntemleri arayacaksınız.

15 Aralık tarihine kadar aşk gezegeni olan Venüs Akrep burcunda olacak, partneriniz için kendi dış görünüşünüzde değişiklikler yapabilirsiniz. Kendinizi ne kadar güzel hissederseniz bu ay aşk hayatınızda o kadar hareketli olacaktır. İlişkisi olmayan Akrep burçları ise Venüs sayesinde hoşunuza gidecek olan bir kişi ile karşılaşabilirsiniz. Siz her ne kadar bu ay biraz ilişkiler anlamında durulmak isteseniz de farkında olmadan kendinizi flört ederken bulabilirsiniz.

14 Aralık 2020 tarihinde Güneş Tutulması olacak ve bu sizin için biraz zorlayıcı aile içi konuları ön planı çıkarabilir. Sizi rahatsız eden bir konu varsa eğer bu konuyu çözüme kavuşturmak isteyebilirsiniz. Aile içerisinde parayla ilgili bazı konularda anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Size borcu olan bir aile bireyiniz varsa eğer bu kişiden paranızı alabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizin üzerine düşündüğünüz bir ay olacak. Güvendiğiniz bir kişinin aslında o kadar güvenilir bir insan olmadığınız anlayabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili yeni kararlar alabilirsiniz özellikle kendi pozisyonunuzu yükseltmek için risk içeren durumlarla da karşılaşabilirsiniz.

20 – 21 Aralık tarihinde Güneş Merkür kavuşumu olacak bu yüzden kendinize yeni hedefler belirlemeli ve bunun için yeni başlangıçlar yapmalısınız. Sağlığınıza önem veriyorsanız eğer sizi strese sokan durumlardan uzak durmaya çalışmalısınız. Aksi halde sinir sisteminiz ciddi bozulmalar olabilir ve sizin genel fiziksel sağlığınızı da olumsuz şekilde etkileyebilir.

——– OkyanuSSohbet.Com——–

Koç burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Boğa burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

İkizler burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Yengeç burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Aslan burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Başak burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Terazi burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Yay burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Oğlak burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Kova burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

Balık burcu Aralık ayı yorumları için tıklayınız

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google Play’den İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, Android
işletim sistemine sahip cihazınızdan
eğlenceli ve keyifli sohetin tadını çıkartın!

Apple Store’dan İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, IOS işletim
sistemine sahip cihazınızla eğlenceli ve
keyifli sohbetin tadını çıkartın!

error: Content is protected !!